Nátěr střechy

 

Nátěr střechy ThermoShield TopShield je vysoce kvalitní nátěr pro veškerá zastřešení. Výhodou je vysoká odolnost vůči povětrnostním vlivům.

NÁTĚR STŘECHY THERMOSHIELD TOPSHIELD – K DISPOZICI VE 4000 BARVÁCH

Barvy produktu ThermoShield TopShield oživí jakoukoli střechu. Díky vysoké odolnosti zůstává barevná životnost nátěru střechy ThermoShield dlouhou dobu.

Nátěr ThermoShield TopShield je také odolný proti vodě při extrémních povětrnostních podmínkách, jako je silný déšť, krupobití a sníh. Stavební materiály zůstávají suché a riziko hniloby je výrazně sníženo.

Dokonce ani střešní krytiny z vláknocementových desek (vlnitý azbest) nebo zinkových plechů nejsou pro nátěr žádný problém. Po odpovídající předběžné úpravě plechových střech pomocí nátěru ThermoShield ZinkPrimer nebo nátěru ThermoShield RustPrimer se vytvoří dlouhodobá ochrana střechy, která současně chrání podklady z železných i neželezných kovů před korozí. Za mimořádně vysokou přilnavost na všechny obvyklé střešní krytiny vděčí nátěr střechy ThermoShield TopShield jedinečné kompozici z vysoce kvalitních surovin.

Nátěr ThermoShield TopShield zůstává elastický ve vysokém teplotním rozsahu od -40°C do +150°C. Není třeba se obávat tvorby trhlin vzniklých vytvrzováním.

Termokeramický nátěr střechy ThermoShield TopShield dokáže díky svým unikátním se jedinečným vlastnostem efektivně odrážet sluneční záření. Postará se tak o pohodové klima v podkroví a v podkrovních prostorách. Zaroveň pomůže ušetřit nemalé náklady na klimatizaci, protože teplota v podkroví po aplikaci nátěru ThermoShield TopShield výrazně klesne. Čím více slunečních paprsků se odrazí do venkovního prostoru – tím méně jejich pronikne přes střešní krytinu do nitra budovy = menší zahřívání vnitřních podkrovních prostor.

 

 

PŘEMOSTĚNÍ PŘECHODŮ RŮZNÝCH MATERIÁLŮ S NÁTĚREM STŘECHY THERMOSHIELD TOPSHIELD

Přemostění přechodů různých materiálů s nátěrem střechy ThermoShield TopShield, jeho vysokou reflexí slunečního záření a z toho vyplývajícím „tepelným uklidněním“ podkladů, můžeme přemostit mnoho přechodů různých materiálů a udržet je bez trhlin, které vznikají vlivem jejich různé tepelné roztažnosti. Keramické duté tělíska s lomem tepelných paprsků se starají o značné snížení propustnosti tepla do střešní konstrukce. Tento jev vede k výrazné redukci tepla v interiéru pod střešním pláštěm, což pro obyvatele při vysokých letních teplotách znamená přijatelné prostředí i bez klimatizace. U velkoplošných střech obytných budov a průmyslových hal působí nátěr při krupobití a dešti navíc jako element tlumící hluk.

Kontaktujte nás pro více informací, stáhněte si ceník nebo navštivte náš obchod.

Snížení nákladů na vytápění! Poradíme jak na to.

S blížícím se obdobím podzimních a zimních měsíců se začíná energeticky náročnější období -  topná sezóna. Ta se sebou přináší zvýšené náklady na vytápění a tím i větší zatížení rodinného rozpočtu. Poradíme vám, jak jednoduchými opatřeními můžete u vás doma snížit...

číst více

Jak zajistit ochranu před vlhkostí v domě?

Udržet v suchu svůj vlastní dům a ochránit jej před vlhkostí bývá častokrát větším problémem než se může zdát. Zatékající a plesnivé stěny straší totiž nejednoho majitele rodinného domu. Mnohokrát si proto dáváme při pohledu na takto přikrášlenou stěnu otázku: „Kde se...

číst více