Nátěr fasády

 

 

DLOUHODOBÁ OCHRANA VAŠÍ FASÁDY

Slunce a vzduch spolu s nátěrem fasády ThermoShield Exterieur účinně chrání před pronikáním dešťové vody. Nadměrná vlhkost stěny díky funkci membrány nátěru ThermoShield Exterieur se odvádí a rychle vypařuje.

Vysoká odolnost vůči znečištění životního prostředí, jako je smog, kyseliny, soli a ozon a ultrafialové záření, poskytuje vysokou flexibilitu. Nátěr fasády ThermoShield Exterieur zabraňuje vytváření trhlin a zabraňuje vzniku lámavosti a stárnutí po dlouhou dobu. Tepelná ochrana, kterou zajišťuje fasádní nátěr ThermoShield Exterieur, díky vysokému podílu keramických bublin ve speciálním pojivu, zabraňuje různým roztahovým pohybům.

OCHRANA PŘED POVĚTRNOSTNÍMI PODMÍNKAMI

Nátěr fasády ThermoShield je odolný vůči silnému dešti, krupobití a sněhu. Povlak se postará o suchý stavební materiál a snižuje riziko „zezelanání“ fasády, která se často projevuje při tvorbě kondenzátu. Vzhledem k vysokému podílu keramiky a zamezení vzniku vlhkosti na povrchu odstraní fasádní nátěr ThermoShield Exterieur živiny houbám, lišejníkům a mechům. To je důvod, proč se nemusíte bát jedů škodlivých pro vaše zdraví. Vyhnete se hnilobě venku a uvnitř, protože nátěr ThermoShield Exterieur odvádí vlhkost zdiva.

Nátěr fasády ThermoShield Exterieur je vytvořen tak, že funguje proti všem zátěží po mnoho let.

 

DŮM TAKÉ POTŘEBUJE DÝCHAT VZDUCH

Stejně jako naše kůže, má nátěr fasády ThermoShield Exterieur zvětšený povrch poskytující dostatek prostoru pro dýchání zdi. Variabilní difúzní otevřenost nátěru ThermoShield potvrzuje i uznávaný institut TNO v Nizozemsku. Tato technologie „dýchá“ směrem ven, ale neumožňuje pronikání vnější vlhkosti zpět, čímž zvyšuje tepelně izolační účinnost stěny. Proto má nátěr ThermoShield významnou výhodu oproti jiným opatřením ke snížení tepelných ztrát, které často nepropustí vlhkost ze zdiva a dochází k zvýšení tepelných ztrát. I při relativním zvýšení vlhkosti o 1% není 10% ztráta tepla neobvyklá.

Suché zdi izolují lépe než vlhké a mají vyšší tepelnou kapacitu. Stavby, na které byl aplikován nátěr fasády ThermoShield Exterieur, se ochlazují mnohem pomaleji, než bez něj.

Fasádní nátěr ThermoShield snižuje elektrostatický náboj aplikovaného povrchu a zabraňuje chemické vazbě částic nečistot. Pokud se však po několika letech hromadí nečistoty, kombinace keramického a obzvláště odolného nosného materiálu umožňuje bezproblémové čištění všech povlečených povrchů vodou a tlakovým zařízením. Nátěr ThermoShield Exterieur tedy poskytuje nadprůměrnou trvanlivost barev a nezměněnou životnost.

Kontaktujte nás pro více informací, stáhněte si ceník nebo navštivte náš obchod.

Snížení nákladů na vytápění! Poradíme jak na to.

S blížícím se obdobím podzimních a zimních měsíců se začíná energeticky náročnější období -  topná sezóna. Ta se sebou přináší zvýšené náklady na vytápění a tím i větší zatížení rodinného rozpočtu. Poradíme vám, jak jednoduchými opatřeními můžete u vás doma snížit...

číst více

Jak zajistit ochranu před vlhkostí v domě?

Udržet v suchu svůj vlastní dům a ochránit jej před vlhkostí bývá častokrát větším problémem než se může zdát. Zatékající a plesnivé stěny straší totiž nejednoho majitele rodinného domu. Mnohokrát si proto dáváme při pohledu na takto přikrášlenou stěnu otázku: „Kde se...

číst více