Doplňkové nátěry

 

PRIMÁRNÍ A ABSORBUJÍCÍ ČINIDLO

ThermoShield FixPlus je primární koncentrát pro úpravu absorpce minerálních substrátů. ThermoShield FixPlus posiluje všechny omítkové podklady podle DIN 18500, pokud jejich pevnost není dostatečná a nastaví jejich absorpci.

 

OCHRANNÝ NÁTĚR S UV BLOKOVÁNÍM

ThermoShield GlossPlus je bezbarvý ochranný nátěr na bázi vody s UV zámkem pro interiér i exteriér. ThermoShield GlossPlus zlepšuje schopnost čištění povlaků ThermoShield a zvyšuje jejich mechanickou pevnost.

 

OCHRANA PROTI KOROZI

ThermoShield RustPrimer je vodní nátěr na bázi akrylové pryskyřice, který chrání proti vnitřní a vnější korozi. Používá se jako základní nátěr na ochranu proti korozi na povrchu železa a oceli.

 

ZÁKLAD PRO BAREVNÉ KOVY

ThermoShield ZinkPrimer činidlem je vodný akrylová pryskyřice, používá se uvnitř a vně na nekovů, jako je zinek, nerez oceli a zinku, hliníku a mědi, může být také měkké primární povlak chránící proti korozi železných a ocelových povrchů.

Kontaktujte nás pro více informací, stáhněte si ceník nebo navštivte náš obchod.

Snížení nákladů na vytápění! Poradíme jak na to.

S blížícím se obdobím podzimních a zimních měsíců se začíná energeticky náročnější období -  topná sezóna. Ta se sebou přináší zvýšené náklady na vytápění a tím i větší zatížení rodinného rozpočtu. Poradíme vám, jak jednoduchými opatřeními můžete u vás doma snížit...

číst více

Jak zajistit ochranu před vlhkostí v domě?

Udržet v suchu svůj vlastní dům a ochránit jej před vlhkostí bývá častokrát větším problémem než se může zdát. Zatékající a plesnivé stěny straší totiž nejednoho majitele rodinného domu. Mnohokrát si proto dáváme při pohledu na takto přikrášlenou stěnu otázku: „Kde se...

číst více