Prodej ThermoShield

 

Základní informace

 

Termokeramické nátěrové hmoty na akrylátové bázi dostupné v mnohých barevných odstínech připravené k okamžitému použití. Mají široké spektrum využití převážně ve stavebnictví. Je možné je aplikovat na téměř všechny druhy podkladů jak v exteriéru tak v interiéru.

 

Složení

pojivo – vysoko elastická akrylátová živice, která působením UV záření vytváří dvojitou síťovou struktůru
výplň – mikrokeramické duté kuličky (uvnitř obsahují inertní plyn)
barvivo – bílá v podobě oxidu titaničitého, popřípadě další barevné pigmenty

Specifické vlastnosti

Plní funkci tepelné keramické membrány – tzn., že nátěr je variabilně difúzně otevřený a zabraňuje vodě a vzdušné vlhkosti pronikání do podkladu, zároveň ale umožňuje její odpařování, takže na podkladech s absorbční a difúzní schopností reguluje vlhkost podkladu a tím zvyšuje tepelný odpor celé konstrukce.

Má velmi vysokou trvalou odráživost – zpět do prostoru odráží 86% slunečního záření. Prokazatelně snižuje náklady v zimě na topení a v létě na klimatizaci – to se dá dokumentovat na základě osmnáctiletých zkušeností. Byly prokázány úspory na topení 29%.

Prodejní strategie

Snahou společnosti ThermoShield CZ je, aby se nabízené produkty dostávaly ke koncovému klientu za jednotné ceny a tím zajistila nákupní komfort široké veřejnosti.

Za shodné ceny můžete naše produkty koupit v různých koutech naší republiky nebo u nás v kancelářích, vzorkovnách, obchodech i na webech našich partnerů a smluvních prodejců. Všichni tito prodejci a aplikátoři jsou schopni zajistit jakýkoli z produktů značky ThermoShield za stejnou cenu za jakou Vám je prodáme přímo my.

Pokud Vás ceník produktů ThermoShield zajímá najdete ho v sekci dokumenty.

Zaměření produktů ThermoShield:

Nátěr interiéru

Nátěr fasády

Nátěr na dřevo

Nátěr střechy

Nátěr historických budov

Ochrana proti plísním

Nátěr na kov

Doplňkové nátěry

Snížení nákladů na vytápění! Poradíme jak na to.

S blížícím se obdobím podzimních a zimních měsíců se začíná energeticky náročnější období -  topná sezóna. Ta se sebou přináší zvýšené náklady na vytápění a tím i větší zatížení rodinného rozpočtu. Poradíme vám, jak jednoduchými opatřeními můžete u vás doma snížit...

číst více

Jak zajistit ochranu před vlhkostí v domě?

Udržet v suchu svůj vlastní dům a ochránit jej před vlhkostí bývá častokrát větším problémem než se může zdát. Zatékající a plesnivé stěny straší totiž nejednoho majitele rodinného domu. Mnohokrát si proto dáváme při pohledu na takto přikrášlenou stěnu otázku: „Kde se...

číst více