Aplikace ThermoShield

 

 

Proto, aby mohli produkty ThermoShield kvalitně a dlouhodobě plnit svou funkci, musí být aplikovány přesně danými technologickými postupy.

Toto se dá zajistit jedině přímou účastí naší společnosti na aplikaci u koncového klienta.

Tuto účast zajišťujeme buďto vlastními zaměstnanci, kteří mají rozsáhlé zkušenosti s aplikací produktů ThermoShield nebo plně proškolenými externími firmami.

Tyto externí firmy najdete v sekci kontakty a jsou jedinými kdo vlastní certifikaci k aplikaci produktů ThermoShield a za jejichž práci, jako výhradní prodejci, bereme plnou záruku a odpovědnost.

Vzor certifikátu zde

Snížení nákladů na vytápění! Poradíme jak na to.

S blížícím se obdobím podzimních a zimních měsíců se začíná energeticky náročnější období -  topná sezóna. Ta se sebou přináší zvýšené náklady na vytápění a tím i větší zatížení rodinného rozpočtu. Poradíme vám, jak jednoduchými opatřeními můžete u vás doma snížit...

číst více

Jak zajistit ochranu před vlhkostí v domě?

Udržet v suchu svůj vlastní dům a ochránit jej před vlhkostí bývá častokrát větším problémem než se může zdát. Zatékající a plesnivé stěny straší totiž nejednoho majitele rodinného domu. Mnohokrát si proto dáváme při pohledu na takto přikrášlenou stěnu otázku: „Kde se...

číst více