O nás

 

Společnost ThermoShield CZ byla založena na konci roku 2017 a tvoří ji tři partnerské firmy a to CZECH ARCHING, s.r.o. , Intheco s.r.o. a ECOSAFE Construction, s.r.o.

 

Představitelé těchto firem mají dlouholeté zkušenosti jak v oblasti stavebních, malířských a natěračských technologií a aplikací, tak v oblasti energetických úspor budov a s ním spojených energetických auditů.

Již v roce 2015 započala spolupráce firmy CZECH ARCHING, s.r.o. s výhradním dovozcem produktů ThermoShield do České republiky firmou HFR, s.r.o.. Po dvou letech spolupráce získala firma CZECH ARCHING, s.r.o. výhradní zastoupení pro prodej v České republice od konce léta 2017 je jediným oficiálně pověřeným prodejcem produktů ThermoShield. V rámci komplexnosti nabídky pro koncové zákazníky se spojila s firmami Intheco, s.r.o. a ECOSAFE Construction, s.r.o., kteří zajišťují aplikaci systému ThermoShield a sdružují certifikované aplikátory  produktů značky ThermoShield.

Vše ve společnosti ThermoShield CZ je podřízeno spokojenosti klienta a systému kvality vyžadované výrobcem produktů ThermoShield firmy SICC GmbH.

Snížení nákladů na vytápění! Poradíme jak na to.

S blížícím se obdobím podzimních a zimních měsíců se začíná energeticky náročnější období -  topná sezóna. Ta se sebou přináší zvýšené náklady na vytápění a tím i větší zatížení rodinného rozpočtu. Poradíme vám, jak jednoduchými opatřeními můžete u vás doma snížit...

číst více

Jak zajistit ochranu před vlhkostí v domě?

Udržet v suchu svůj vlastní dům a ochránit jej před vlhkostí bývá častokrát větším problémem než se může zdát. Zatékající a plesnivé stěny straší totiž nejednoho majitele rodinného domu. Mnohokrát si proto dáváme při pohledu na takto přikrášlenou stěnu otázku: „Kde se...

číst více